Szkolenia BHPJednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest przeszkolenie pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przed rozpoczęciem pracy, a także przeprowadzanie szkoleń okresowych dla pracowników w zakresie bhp w wyznaczonych terminach. Również Pracodawca jest zobowiązany do odbycia szkoleń bhp. Powyższe wymogi reguluje Kodeks Pracy.

Tym samym w związku z powyższymi wymogami Kodeksu Pacy oferujemy Państwu szkolenia wstępne i okresowe dla pracodawców, osób kierujących/ nadzorujących pracowników, pracowników administracyjno biurowych, pracowników na stanowiskach robotniczych, pracowników na stanowiskach inżynieryjno – technicznych. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich podmiotów gospodarczych.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do stałej współpracy w zakresie BHP. Proponujemy kompleksową obsługę w zakresie zadań służby BHP. Dla każdego Klienta przygotowujemy ofertę współpracy adekwatną do Jego potrzeb. W zakresie umowy stałej nasi Klienci otrzymują wykonywanie wszystkich zadań specjalisty ds. BHP:

  • doradztwo w zakresie przepisów BHP i PPOŻ,
  • prowadzenie szkoleń BHP i PPOŻ w pełnym zakresie (szkolenia wstępne i okresowe),
  • audyt warunków pracy, przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ, doradztwo w zakresie usuwania nieprawidłowości,
  • kontrola ważności szkoleń i badań lekarskich pracowników,
  • tworzenie procedur, instrukcji BHP i PPOŻ,
  • przygotowywanie dokumentacji dotyczących wypadków w pracy oraz w drodze do pracy i z pracy,
  • ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.

Usługę abonamentową możemy dopasować do indywidualnych potrzeb firmy, jednocześnie rozszerzając ją o dodatkowe usługi, np. o okresową kontrolę sprzętu gaśniczego, pomiary środowiska pracy.

Do Państwa dyspozycji pozostajemy każdego dnia (także w weekendy). W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 533963703 lub na e-mail, albo poprzez formularz kontaktowy.