PPOŻDziałamy na zasadach outsourcingu, oferując usługi z zakresu BHP i Ochrony PPOŻ.
Powierzając zadania służby bhp naszym specjalistom wybierają Państwo kompleksową, profesjonalną obsługę Państwa firmy w zakresie bhp, oszczędzając czas i pieniądze. Przejmujemy wykonanie wszelkich spraw związanych z bhp w Państwa firmie na mocy obowiązujących przepisów prawa.

Pracodawcy korzystający z naszych usług zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy swoim  pracownikom. Nasza oferta jest elastyczna, co pozwala na wybór tylko tych rozwiązań, na które mają Państwo zapotrzebowanie w danej chwili. Oferujemy jednorazowe szkolenia, jak również umowy o stała współpracę.

Możemy zaproponować Państwu usługi indywidualnie dostosowane do potrzeb Państwa firmy. W skład outsourcingu mogą wchodzić wszystkie obowiązki służby BHP lub tylko dowolnie wybrane przez Państwa, np.: szkolenia wstępne, szkolenia okresowe, opracowanie dokumentacji powypadkowej, sporządzanie dokumentacji dotyczącej ryzyka zawodowego, doradztwo w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej, przygotowywanie instrukcji stanowiskowych BHP oraz PPOŻ.

Elastycznie dostosowujemy się do terminu szkolenia, które przeprowadzane jest w Państwa firmie.